stowarzyszenie A JEDNAK

OVERVIEW

The site stowarzyszenie-ajednak.org currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have downloaded four pages within the site stowarzyszenie-ajednak.org and found one website referring to stowarzyszenie-ajednak.org. We have discovered two contacts and addresses for stowarzyszenie-ajednak.org to help you contact them. The site stowarzyszenie-ajednak.org has been on the internet for seven hundred and six weeks, fifteen days, fourteen hours, and fifty-three minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2010

STOWARZYSZENIE-AJEDNAK.ORG TRAFFIC

The site stowarzyszenie-ajednak.org has seen a alternation levels of traffic all through the year.
Traffic for stowarzyszenie-ajednak.org

Traffic ranking (by month) for stowarzyszenie-ajednak.org

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszenie-ajednak.org

STOWARZYSZENIE-AJEDNAK.ORG HISTORY

The site stowarzyszenie-ajednak.org was registered on December 22, 2010. It is currently seven hundred and six weeks, fifteen days, fourteen hours, and fifty-three minutes old.
REGISTERED
December

DOMAIN SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO STOWARZYSZENIE-AJEDNAK.ORG

WHAT DOES STOWARZYSZENIE-AJEDNAK.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszenie-ajednak.org Mobile Screenshot of stowarzyszenie-ajednak.org Tablet Screenshot of stowarzyszenie-ajednak.org

Stowaryzszenie A JEDNAK

elzbieta wawrzyniak

ul. Trawowa 25/1

Wroclaw, 54-614

elzbieta wawrzyniak

ul. Trawowa 25/1

Wroclaw, 54-614

STOWARZYSZENIE-AJEDNAK.ORG SERVER

We discovered that the main page on stowarzyszenie-ajednak.org took seven hundred and sixty-six milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider stowarzyszenie-ajednak.org not secure.
87.98.239.17

NAME SERVERS

dns17.ovh.net
ns17.ovh.net

We detected that this website is weilding the Apache server.

stowarzyszenie A JEDNAK

PARSED CONTENT

The site stowarzyszenie-ajednak.org had the following on the web page, "Radość, euforia, nostalgia, smutek." I noticed that the website said " Kolejność dowolna, dowolny scenariusz życia." They also stated " Życia Twojego, Jego czy Mojego. W każdej chwili możesz być na Moim miejscu, a ja na Twoim. Może być ta sama historia, zmienią się tylko imiona. Jestem wrażliwa na Ciebie, chciałabym abyś Ty wrażliwy był na Mnie. To co dajemy innym wraca. Hodie mihi, cras tibi. KRS 0000357690 NIP 894 300 06 55 REGON 021281853." The meta header had a jednak as the first keyword. This keyword was followed by niepełnosprawni intelektualnie, upośledzenie umysłowe, and zajecia dla dzieci which isn't as important as a jednak.

SEE MORE WEBSITES

Europejskie Stowarzyszenie Kultury enclave

Środa, 26 września 2012. Zapraszają na prezentację projektu multimedialnego - 44 Odbicia Warszawy. Krzysztof Mich wpadł na pomysł wykonania nietypowych zdjęć, by pokazać koloryt. Jej różnorodność, wielokulturowość i sploty historii z nowoczesnością,. Paweł Łęczuk wszedł w ramy stworzonych obrazów, odkrywając. Muzyki, zdjęcia, poezja.

Grupa Rozwoju Artystycznego G.R.A.

Powstał w 2001 roku i sama premiera w zbudziła niemałą sensację w rodzimym Lublinie.

Co u Nas? Integracja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego działającą na rzecz osób chorujących psychicznie i ich rodzin. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli realizować nasze cele. Strona Główna - o nas. Indywidualne konsultacje psychologiczne - Warszawa Mokotów. Zapraszamy młodzież, rodziców oraz nauczycieli.

Stowarzyszenie Kilimandżaro

Wtorek, 11 września 2012. Właśnie jesteśmy w drodze do Van - zobaczyć słynne koty z dwoma różnymi oczami, a później na lotnisko. Dopiero dzisiaj widzimy jaki to był wysiłek.

Strona Główna

Stowarzyszenie Apalicznych i Wybudzonych MOTYL. W trosce o byt i przyszłość naszych chorych i ich opiekunów, zobowiązujemy się do podjęcia działań, które zagwarantowałyby lepszy start w kolejnych etapach rehabilitacji i codziennego życia w niepełnosprawności. Będziemy edukować i uaktywniać społeczeństwo, aby wzmocnić pozycje chorego w stanie śpiączki apalicznej oraz już wybudzonego. Stowarzyszenie Apalicznych i Wybudzonych MOTYL.